Ricarflo wielerevenementen
"wieleradvies op maat"
Uitslagen MTB Cup Etten-Leur 2017
  MTB-Cup   Etten-Leur       5-11-2017
  Categorie G   6 t/m 8 jaar   11.00 uur
Uitslag Nr Voornaam Tussen voegsel Achternaam Woonplaats Geb. datum man/ vrouw
               
1 7 Sam van Hoeck Essen (B) 8-1-2009 M
2 6 Alizee van Voorden Etten - Leur 27-2-2010 V
3 2 Daan   Mullaert Kapelle (B) 22-1-2011 M
4 1 Levi van der Kaa Kaatsheuvel 5-1-2011 M
5 8 Demi   Boden Wouwse plantage 23-7-2010 V
6 4 Milan   Smelt Drunen 4-12-2010 M
7 3 Milou van Oord Hank 8-6-2010 V
  5 Nikita   Walrave Wolphaertsdijk 8-2-2010 V
               
  MTB-Cup Etten-Leur       5-11-2017
  Categorie F   9 t/m 10 jaar   11.31 uur
Uitslag Nr Voornaam Tussen voegsel Achternaam Woonplaats Geb. datum man/ vrouw
               
1 62 Sam   Mullaert Kapelle (B) 16-10-2008 M
2 66 Brin   Krijnen Loenhout (B) 7-3-2008 M
3 63 Lars van Oord Hank 27-2-2007 M
4 65 Maxime   Brugelmans Beerse (B) 24-2-2008 V
5 64 Amelie van Voorden Etten-Leur 5-1-2008 V
               
               
               
  MTB-Cup Etten-Leur       5-11-2017
  Categorie E   11 t/m 12 jaar   11.30 uur
Uitslag Nr Voornaam Tussen voegsel Achternaam Woonplaats Geb. datum man/ vrouw
               
1 32 Dion   Slomp Hoornaar 12-1-2005 M
2 31 Bastiaan de Groot Hoeven 7-1-2006 M
3 33 Bram   Nooren Bavel 18-12-2006 M
               
  MTB-Cup Etten-Leur       5-11-2017
  Categorie D   13 t/m 14 jaar   12.15 uur
Uitslag Nr Voornaam Tussen voegsel Achternaam Woonplaats Geb. datum man/ vrouw
               
1 2 Jelle den Hartog Hoornaar 8-6-2003 M
2 3 Rowan van Oord Hank 5-8-2004 M
3 1 Wessel van Dijk Roosendaal   M
               
  MTB-Cup Etten-Leur       5-11-2017
  Categorie C   Dames   14.01 uur
Uitslag Nr Voornaam Tussen voegsel Achternaam Woonplaats Geb. datum man/ vrouw
               
1 62 Yva   Geluk   23-10-1989 V
               
               
  MTB-Cup Etten-Leur       5-11-2017
  Categorie B   Recreanten   13.00 uur
Uitslag Nr Voornaam Tussen voegsel Achternaam Woonplaats Geb. datum man/ vrouw
               
1 40 Marcel de Laat Breda 27-2-1990 M
2 36 Rene   Snoeren Dongen 13-3-1971 M
3 38 Dennis de Vos Raamsdonksveer 5-10-1976 M
4 41 Harold   Mijnsbergen Oosterhout 20-11-1971 M
5 43 Joris de Meulder Dorst 14-12-1975 M
6 31 Tommy   Damen Breda 31-3-1987 M
7 37 Frank   Suijkerbuijk Nispen 25-4-1978 M
8 45 Willem   Borsboom Nieuw Beijerland 2-4-1986 M
9 32 Menno   Driesse Rotterdam 24-2-1988 M
10 35 Tom   Smulders Rotterdam 16-3-1979 M
11 42 Marco de Rooij Zevenbergen 25-11-1970 M
12 44 Tom van Oers Breda 22-3-1957 M
13 46 Davey   Mertens Oudenbosch 25-10-1987 M
14 34 Guido   Pruimboom   13-5-1972 M
15 47 Jeer   Lemstra Sint Willebrord 31-8-2001 M
dnf 39 Lars   Zuidwijk Teteringen 12-1-2000 M
  33           M
               
  MTB-Cup Etten-Leur       5-11-2017
  Categorie A   Licentiehouders   14.00 uur
Uitslag Nr Voornaam Tussen voegsel Achternaam Woonplaats Geb. datum man/ vrouw
               
1 10 Vincent   Meyvis Zoersel (B) 8-2-1989 M
2 4 Michiel   Echepoel Brecht (B) 5-6-1994 M
3 9 Brent van Tilborgh Stabroek (B) 25-2-1997 M
4 1 Raymond   Kreder Oudenbosch 26-11-1989 M
5 5 Mattias   Raeymaekers Stabroek (B) 1-6-1992 M
6 11 Marcel van der Griend Melissant 22-8-1973 M
               

Reacties

Commentaar
Jouw naam/bijnaam
Website url
E-mail
Vul deze captcha in
Dit is een verplicht veld